GĂ„ til innhold
  • Bli medlem
StĂžtt hjemmeautomasjon! đŸ„‡đŸ„ˆđŸ„‰

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, jeg har en slik termostat men den oppdaterer seg ikke pÄ Home Assistant. Dette har jeg latt ligge en liten stund men nÄ Þnsker jeg Ä fikse det. Har lastet ned FW: "Z-Therm2_slave_enhanced_232_OTA_ZW050x_EU_v3.06.otz" men jeg har ikke funnet hvor jeg laster ned SW for Ä flashe. Guiden for Ä koble se til er grei (kabel, USB og slik) men mÄ nesten ha SW om jeg ikke kan bruke en terminal emulator e.l.

 

Er det noen som har denne SW som skal brukes? Link til hvor man finner den? Finnes det kun for Windows eller er det SW for Mac eller Linux? (jeg har kun windows som virtuell maskin)

  • 3 uker senere...
  • 7 mĂ„neder senere...
Skrevet
  hjemmedude skrev (PĂ„ 31.3.2021 den 6.44):

SpĂžrr dumt jeg; har tf016 fastvare 1.8, aner ikke hvilken modell dette er av heatit termostat, men etter oppdatering vil den da vise faktisk forbruk i kwh?

Ekspander  

HĂžres ut som fĂžrste versjon av HeatIt-termostaten. Den kan ikke lese strĂžm uansett firmware.

  • Like 2

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nÄ og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nÄ for Ä poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn pĂ„ siden automatisk.   Vis som en ordinĂŠr lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   TĂžm tekstverktĂžy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies pÄ din enhet for Ä gjÞre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.