GĂ„ til innhold
  • Bli medlem
StĂžtt hjemmeautomasjon! đŸ„‡đŸ„ˆđŸ„‰

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heihei,

installerer i disse dager balansert ventilasjon (hurra!) og tenker litt pÄ flexit go-appen som er nr 1 go-to for instillinger. Faktisk sÄ satser flexit pÄ app foran display, sÄ det blir jo spennende om 10-15 Är, kanskje jeg mÄ beholde en gammel iphone til jeg trenger det.. :)

 

Noen som har integrert Flexit mot Home Assistant eller andre smarthussystemer?

Skrevet (endret)

Kan integrere ventilasjon ved hjelp av modbus, alle nye ventilasjonsanlegg har modbus.
Har lyst til og integrere mitt Heru ventilasjonsanlegg, men det er noen Är gammelt Ä har ikke modbus innganger pÄ hovedkortet... Og koster ca 4000,- for nytt hovedkort med..

Endret av slippern
Skrevet
1 time siden, slippern skrev:

Og koster ca 4000,- for nytt hovedkort med..

+ 1000 kroner for en fjernkontroll til Ä aktivere modbus 

Skrevet

Modbus er bra det, men om det ikke er utviklet en integrasjon for flexit er jeg nok like langt 😊 Villavent/systemair har en fin integrasjon laget av en nordmann, men sĂ„ ble det ikke dette aggregatet likevel. 
 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nÄ og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nÄ for Ä poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn pĂ„ siden automatisk.   Vis som en ordinĂŠr lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   TĂžm tekstverktĂžy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies pÄ din enhet for Ä gjÞre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.