GĂ„ til innhold
  • Bli medlem
StĂžtt hjemmeautomasjon! đŸ„‡đŸ„ˆđŸ„‰

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er vel slik at det kun er "utvalgte samarbeidspartnere" (les: de som vi tror vi tjener penger pÄ) som fÄr bruke zigbeee-tilgangen. :( 

Skrevet
AllFather skrev (33 minutter siden):

hvorfor skulle man ikke kunne bruke dette med v2.

Money, money money đŸ€‘đŸ€‘?
Eller at V2N ikke er bygd for Wifi-modul, og at Wifi direkte i V2N hadde tappet den fort for batteri kanskje. Vil ogsÄ anta at den Connect bridgen snakker pÄ Zigbee eller annen mesh mot selve lÄsen, og at connecten som alltid har strÞm snakker med Wifi.

  • Like 1
Skrevet (endret)

Jeg tenkte nÄ wifibridge som i at den kobler seg til wifi i heimen ogsÄ gikk det zigbee eller noe annet til lÄsen, ikke wifi i selve lÄsen.

Men jaja, skal flytte til neste Är sÄ da blir det en annen type lÄs :P

 

Endret av AllFather

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nÄ og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nÄ for Ä poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn pĂ„ siden automatisk.   Vis som en ordinĂŠr lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   TĂžm tekstverktĂžy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies pÄ din enhet for Ä gjÞre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.