Gå til innhold
  • Bli medlem
Støtt hjemmeautomasjon! 🥇🥈🥉

palek

Medlemmer
  • Innlegg

    2
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Hjemmeautomasjon

  • System
    Home Assistant

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

palek sine prestasjoner

Fjernstyrer

Fjernstyrer (3/16)

  • Første innlegg
  • Reagerer godt
  • Samtalestarter
  • Uke én ferdig
  • En måned senere

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Tusen takk,da fant jeg ut. Testet med en bevegelse detektor og lader startet men satt seg ikke til den dynamiske grensen jeg bbad om . Nå gjenstår og finne ut hvordan jeg skal kunne øke ampere ettersom hvor mye overskudd på solcellene. Altså hver gang det går over 3-400 watt ut kan jeg øke ampere ut med en. Dvs da lurer jeg på om det er mulig å ha en variabel som antall ampere?
  2. Hei, Jeg har Easee i HA og kan stoppe / starte den men ikke funnet ut hvordan endre Dynamisk strøm . Noen som kan gi meg råd på det. Står noe om at det ikke er enablet men jeg finner ikke ut hvor enable.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å gjøre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.