Gå til innhold
  • Bli medlem
Støtt hjemmeautomasjon! 🥇🥈🥉

Fazer1

Medlemmer
  • Innlegg

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Hjemmeautomasjon

  • System
    Annet

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Fazer1 sine prestasjoner

Smartplugger

Smartplugger (4/16)

  • Uke én ferdig
  • Første innlegg
  • Samtalestarter

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Takk folkens, veldig, for bidrag, som igjen gjør at jeg har flere spørsmål. Ja Hårek, akkurat denne er det. Shelly 3EM er løsningen hvis det er 400v, sier dere. Hvordan vet jeg om det er 230 eller 400 når det står 230/400 på databladet for varmekolbene? På måleren i sikringsskapet står det 3x230. Og, kan man ikke bruke Shelly 3em hvis det er 3-fas 230v? Kjøpte Aeotec - Heavy Duty Switch før vi flyttet inn her, men det er jo bare å glemme… Takker for nye bidrag.
  2. Hei. Noen som har tips til hvordan smart-styre 2x3-fas varmeelement som står i en Høiax-kassett for gulvvarme? Gjerne også kunne se strømforbruket i samme løsning.
  3. Hei. Noen som har tips til hvordan smart-styre 2x3-fas varmeelement som står i en Høiax-kassett for gulvvarme? Gjerne også kunne se strømforbruket i samme løsning. Dette er flyttet til annet emne.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å gjøre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.