Gå til innhold
  • Bli medlem
Støtt hjemmeautomasjon! 🥇🥈🥉

Andreas L

Medlemmer
  • Innlegg

    2
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    2

Andreas L vant dagen sist 1. mars

Andreas L hadde mest likt innhold!

Hjemmeautomasjon

  • System
    Fibaro Home Center
    SmartThings
    Annet

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Andreas L sine prestasjoner

Fjernstyrer

Fjernstyrer (3/16)

  • Første innlegg
  • Uke én ferdig
  • En måned senere
  • Ett år inn

Nylige merker

2

Nettsamfunnsomdømme

  1. Jeg spurte noen som holder på med folie og fikk noen striper kuttet bredde av display 3M Scotchcal film series 40 Mulig noen er bedre egnet, og vet ikke hvordan det er å bytte ved slittasje, men har holdt i flere måneder nå( ble montert sensommeren) opprinnelig film sikkert fra produksjon av display som fulgte med ID lock var mer plastikkaktig men holdt lenge og var enkel å fjerne når jeg byttet andreas
  2. Har klippet ut blank folie på 3 sorte låser jeg har og kjøpt nylig , det har funket optimalt. på tidligere låser som er skadet. jeg hadde opprinnelig folie fra fabrikken på i 1 år og når den ble slitt fjernet jeg denne. Iløpet av sommeren ble touchpanelet helt oppskraper. Fikk reklamert på varen og penger i retur.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å gjøre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.